Eredményeink, díjaink

2017

Hazai eredmények

XXVI. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • Bizsergés — klasszikus balett III. helyezés 
  • The tribe — modern tánc II. helyezés 
  • Egyedül — kortárs tánc szóló I. helyezés ea: György Enikő
XXVI. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál
  • Harmónia — klasszikus balett III. helyezés 
  • Fuvallat — modern tánc II. helyezés 
  • Dühöngő — kortárs tánc I. helyezés
XXVI. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál
  • Pirkadat — klasszikus balett II. helyezés
  • Egy kötéltáncos álma — karakter tánc I. helyezés
Sirály Táncművészeti Fesztivál — Balatonfüred — 2017. június

Gyerek

  • Egy kötéltáncos álma — I. helyezés
  • Pirkadat — II. helyezés

Junior

  • Áramlás — II. helyezés
  • Fuvallat — Legjobb koreográfia
  • Harmónia — Közönség díjas

Ifjúsági

  • The tribe — I. helyezés
  • Egyedül — Legjobb koreográfia
  • Fesztivál Nagydíj a Pódium Tánc- és Balettiskolának
2016

Nemzetközi eredmények

Rome Dance Open — 2016. június
  • Lebegés — junior — klasszikus balett — I. helyezés
  • Feszültség — junior — kortárs tánc — I. helyezés
  • Frusztráció — junior — kortárs tánc — II. helyezés
  • Az utolsó pillanat — junior — modern szóló — II. helyezés
Praque Dance Open 2016. november
  • Összhangban — gyermek modern/tánc — formáció — I. helyezés
  • Dühöngő — gyermek modern/kortárs — csoport — I. helyezés
  • Forgatag — gyerek — klasszikus balett — formáció — II. helyezés
  • Feszültség — junior — modern/kortárs tánc — I. helyezés
  • Lebegés — junior — klasszikus balett — I. helyezés
  • Kánon — junior — modern/kortárs tánc — II. helyezés
  • Sorsunk fogságában — modern/kortárs tánc — III. helyezés
  • Requiem — modern/kortárs tánc — VII. helyezés
  • Az utolsó pillanatok — modern/kortárs szóló — III. helyezés

Hazai eredmények

XXV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • Lebegés — klasszikus balett I. helyezés
  • Feszültség — kortárs tánc I. helyezés
XXV. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál
  • Forgatag — klasszikus balett III. helyezés
  • Összhangban — modern tánc III. helyezés
  • Vonalak — kortárs tánc I. helyezés
XXV. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál
  • A természet szólamai — klasszikus balett III. helyezés
  • Emlékek — mozdulatművészet III. helyezés
Sirály Táncművészeti Fesztivál — Balatonfüred — 2016. június
  • A természet szólamai — I. helyezés
  • Összhangban — Legjobb koreográfia
  • Csapdába csalva — Közönség díjas
  • Az utolsó pillanatok — Legjobb előadói díj
Magyar Látványtánc Sport Szövetség Magyar Bajnokság
  • Tavaszi ébredés — gyermek — klasszikus balett — I. helyezés
  • Kék Duna Keringő — junior — klasszikus balett — I. helyezés
  • Emlékek — gyermek — mozdulatművészet — II. helyezés
  • Érzések nélkül — junior — kortárs tánc — duett — I. helyezés
2015

Nemzetközi eredmények

Paris Dance Open – Gyermek
  • I. helyezés kortárs tánc
  • Címe: Föld
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Paris Dance Open – Ifjúsági
  • I. helyezés kortárs tánc
  • Címe: La Gloria
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Paris Dance Open – Ifjúsági
  • I. helyezés kortárs tánc duett
  • Címe: Érzések nélkül
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Paris Dance Open – Ifjúsági
  • I. helyezés kortárs tánc szóló
  • Címe: Száraz könnyek
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Praque Dance Open
  • I. helyezés gyermek kortárs tánc
  • Címe: Föld
Praque Dance Open
  • I. helyezés junior kortárs tánc, duett
  • Címe: Érzések nélkül
Praque Dance Open
  • I. helyezés junior kortárs tánc
  • Címe: Frusztráció
Praque Dance Open
  • I. helyezés junior modern tánc
  • Címe: La Gloria
Praque Dance Open
  • III. helyezés gyermek modern tánc
  • Címe: Plusz-mínusz

Hazai eredmények

XI. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • Fesztivál Nagydíj: Pódium Tánc- és Balettiskola
XI. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • Legjobb koreográfia – Gyermek
  • Címe: Tavaszi ébredés
  • Koreográfia: Mirkóczki Zita
XI. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • Legjobb koreográfia – Junior
  • Címe: Vonalak
  • Koreográfia: Göböly Bettina
XI. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • Legjobb előadói díj
  • Gömöri Lara és Nagypál Virág
XI. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés – Gyermek
  • Címe: Plusz-mínusz
  • Koreográfia: Göböly Bettina
XXIV.Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál
  • I.helyezés klasszikus balett
  • Címe: Tavaszi ébredés
  • Koreográfia: Mirkóczki Zita
XXIV.Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál
  • I.helyezés kortárs tánc
  • Címe: Plusz-mínusz
  • Koreográfia: Göböly Bettina
XXIV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • III. helyezés Kortárs tánc
  • Címe: Frusztráció
  • Koreográfia: Horváth Zita
XXIV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • III. helyezés Kortárs tánc-duett
  • Címe: Érzések nélkül
  • Koreográfia: Göböly Bettina
XXIV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés Kortárs tánc szóló
  • Címe: Belső hangok
  • Koreográfia: Göböly Bettina
2014

Nemzetközi eredmények

Magyar Látványtánc Sport Szövetség Európa Bajnoksága – Gyermek
  • I. helyezés moderntánc
  • Címe: Dominó
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Magyar Látványtánc Sport Szövetség Európa Bajnoksága – Gyermek
  • I. helyezés klasszikus balett
  • Címe: Angyalok játéka
  • Koreográfia: Sárosi Anna
Magyar Látványtánc Sport Szövetség Európa Bajnoksága – Junior
  • I. helyezés klasszikus balett
  • Címe: Espanol
  • Koreográfia: Sárosi Anna
Magyar Látványtánc Sport Szövetség Európa Bajnoksága – Junior
  • I. helyezés moderntánc
  • Címe: Hullám
  • Koreográfia: Barta Dóra
Magyar Látványtánc Sport Szövetség Európa Bajnoksága – Junior
  • I. helyezés kortárs tánc
  • Címe: La Gloria
  • Koreográfia: Göböly Bettina

Hazai eredmények

Országos Tánc-Játék Fesztivál
  • II. helyezés
  • Címe: Elemek harca
  • Koreográfia: Göböly Bettina és Sárosi Anna
  • Rendezte: Mirkóczki Zita
XXIII. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés Kortárs tánc
  • Címe: Tiszta tánc
  • Koreográfia: Göböly Bettina
XXIII. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés Modern tánc
  • Címe: Hullám
  • Koreográfia: Barta Dóra
XXIII. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés Kortárs tánc szóló
  • Címe: Száraz könnyek
  • Koreográfia: Göböly Bettina
XXIII. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés Kortárs tánc
  • Címe: Föld
  • Koreográfia: Göböly Bettina
MLTSZ – Országos Magyar Bajnokság
  • Junior kategória
  • I. helyezés Espanol
  • Koreográfus: Sárosi Anna
MLTSZ – Országos Magyar Bajnokság
  • Junior kategória
  • I. helyezés La Gloria
  • Koroegráfus: Göböly Bettina
MLTSZ – Országos Magyar Bajnokság
  • Junior kategória
  • I. helyezés Hullám
  • Koreográfus: Barta Dóra
X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés – ifjúsági – moderntánc
  • Címe: Hullám
  • Koreográfia: Barta Dóra

X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés – vegyes korosztály
  • Címe: Föld
  • Koreográfia: Göböly Bettina
X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • A legjobb előadó díja: György Enikő
X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • II. helyezés – gyermek – klasszikus balett
  • Címe: Classico
  • Koreográfia: Sárosi Anna
MLTSZ – Országos Magyar Bajnokság
  • Junior kategória
  • Különdíj: La Gloria

MLTSZ – Országos Magyar Bajnokság
  • Gyerek kategória
  • II. helyezés Angyalok játéka
  • Koreográfus: Sárosi Anna
MLTSZ – Országos Magyar Bajnokság
  • Gyerek kategória
  • II. helyezés Dominó
  • Koreográfus: Göböly Bettina
X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • II. helyezés – gyermek – klasszikus balett
  • Címe: Classico
  • Koreográfia: Sárosi Anna
2013

Hazai eredmények

X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés gyermek
  • Címe: Pókicák
  • Koreográfia: Lukács Szonja és Kovács Gerda

X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • II. helyezés gyermek
  • Címe: Angyalok játéka
  • Koreográfia: Sárosi Anna
X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • II. helyezés junior
  • Címe: Lopott idő
  • Koreográfia: Göböly Bettina
X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • Különdíj
  • Címe: Variációk hegedűre
  • Koreográfia: Sárosi Anna
X. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • Közönségdíj
  • Címe: Dominó
  • Koreográfia: Göböly Bettina

Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál
  • II. helyezés modern tánc
  • Címe: Dominó
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés klasszikus balett
  • Címe: Angyalok játéka
  • Koreográfia: Sárosi Anna
Országos Junior Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés kortárstánc
  • Címe: Lopott idő
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Országos Junior Táncművészeti Fesztivál
  • II. helyezés klasszikus balett
  • Címe: Variációk hegedűre
  • Koreográfia: Sárosi Anna

IX. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • Különdíj
  • Címe: La Gloria
  • Koreográfia: Göböly Bettina
2012

Hazai eredmények

Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál
  • I.helyezés klasszikus balett
  • Címe: Pillangók
  • Koreográfia: Sárosi Anna
Országos Junior Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés modern tánc
  • Címe: La Gloria
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Országos Junior Táncművészeti Fesztivál
  • III. helyezés klasszikus balett
  • Címe: Espanol
  • Koreográfia: Sárosi Anna
2011

Hazai eredmények

VIII. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés gyermek
  • Címe: Blue dream
  • Koreográfia: Sárosi Anna

VIII. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés junior
  • Címe: Give peace a chance
  • Koreográfia: Kiss Róbert
VIII. Sirály Nemzetközi Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés ifjúsági
  • Címe: Kis hattyúk
  • Koreográfia: Mirkóczki Zita
Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés klasszikus balett
  • Címe: Blue dream
  • Koreográfia: Sárosi Anna
Országos Junior Táncművészeti Fesztivál
  • III. helyezés klasszikus balett
  • Címe: Magic
  • Koreográfia: Sárosi Anna

Országos Junior Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés modern tánc
  • Címe: Give peace a chance
  • Koreográfia: Kiss Róbert
Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés kortárs tánc
  • Címe: Gésák
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés modern tánc
  • Címe: Harmónia
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • I. helyezés modern balett
  • Címe: Sea life
  • Koreográfia: Sárosi Anna

Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál
  • III. helyezés klasszikus balett
  • Címe: Releve-Point
  • Koreográfia: Sárosi Anna
2010

Nemzetközi eredmények

Magyar Látványtánc Sport Szövetség Európa Bajnoksága – Gyermek
  • I. helyezés klasszikus balett
  • Címe: Angyalok és ördögök
  • Koreográfia: Mirkóczki Zita
Magyar Látványtánc Sport Szövetség Európa Bajnoksága – Felnőtt
  • Arany minősítés kortárs tánc
  • Címe: Egy
  • Koreográfia: Göböly Bettina
Magyar Látványtánc Sport Szövetség Európa Bajnoksága – Felnőtt
  • II. helyezés modern balett
  • Címe: Ünnep
  • Koreográfia: Mirkóczki Zita
Ha többet szeretne tudni rólunk

Iratkozzon fel hírlevelünkre